Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

ELP-ROOM Master A – Zestaw Automatyki (sterownik + zadajnik)

964,69  netto

Zestaw ELP-Room Master-A składa się ze sterownika ELP14R22-K oraz zadajnika ELP-HMI-Advance. Oferowany zestaw jest kompaktowym rozwiązaniem dedykowanym do układów klimakonwektorów. Umożliwia on wpięcie sieci lub pojedyńczego klimakonwektora do systemu BMS zarówno w protokole Modbus jak i BACnet. Dodatkowo może pełnić funkcję sterownika nadrzędnego dla podrzędnych układów 4-FUN, które sterują pozostałymi klimakonwektorami w danym segmencie.

ELP-ROOM Master C – Zestaw Automatyki (sterownik + zadajnik)

1.033,00  netto

Zestaw ELP-Room Master-C składa się ze sterownika ELP14R22-K oraz zadajnika ELP-HMI-COMPACT. Oferowany zestaw jest kompaktowym rozwiązaniem dedykowanym do układów klimakonwektorów. Umożliwia on wpięcie sieci lub pojedyńczego klimakonwektora do systemu BMS zarówno w protokole Modbus jak i BACnet. Dodatkowo może pełnić funkcję sterownika nadrzędnego dla podrzędnych układów 4-FUN, które sterują pozostałymi klimakonwektorami w danym segmencie.

ELP-Room MasterT4.3 – Zestaw (zadajnik+sterownik)

1.233,75 

Zestaw ELP-Room Master-T4.3 składa się ze sterownika ELP14R22-K oraz zadajnika ELP-HMI-TOUCH 4,3″. Oferowany zestaw jest kompaktowym rozwiązaniem dedykowanym do układów klimakonwektorów. Umożliwia on wpięcie sieci lub pojedyńczego klimakonwektora do systemu BMS zarówno w protokole Modbus jak i BACnet. Dodatkowo może pełnić funkcję sterownika nadrzędnego dla podrzędnych układów 4-FUN, które sterują pozostałymi klimakonwektorami w danym segmencie.

ELP-Room MasterT7 – Zestaw (zadajnik+sterownik)

1.916,25 

Zestaw ELP-Room MasterT7 składa się ze sterownika ELP14R22-K oraz zadajnika ELP-HMI-TOUCH 7″. Oferowany zestaw jest kompaktowym rozwiązaniem dedykowanym do układów klimakonwektorów. Umożliwia on wpięcie sieci lub pojedyńczego klimakonwektora do systemu BMS zarówno w protokole Modbus jak i BACnet. Dodatkowo może pełnić funkcję sterownika nadrzędnego dla podrzędnych układów 4-FUN, które sterują pozostałymi klimakonwektorami w danym segmencie.

ELP-ROOM SLAVE – STEROWNIK ELP14R22-K

689,06  netto

Sterownik ELP-Room Slave jest kompaktowym sterownikiem dedykowanym do układów klimakonwektorów. Umożliwia on wpięcie sieci lub pojedyńczego klimakonwektora do systemu BMS zarówno w protokole Modbus jak i BACnet. Dodatkowo może pełnić funkcję sterownika nadrzędnego dla podrzędnych układów 4-FUN, które sterują pozostałymi klimakonwektorami w danym segmencie.

ELP14R22-BAC – STEROWNIK PLC

1.334,71  netto

Sterownik ELP14R22-BAC jest swobodnieprogramowalnym sterownikiem.

ELP14R22-BAC-IP – STEROWNIK PLC BACNET

1.562,10  netto

Sterownik ELP14R22-BAC jest swobodnieprogramowalnym sterownikiem.