SPRAWDZONE URZĄDZENIA Z BRANŻY AUTOMATYKI, ELEKTRONIKI ORAZ INFORMATYKI W ZASIĘGU RĘKI!

Rozwój jest naszą domeną, dlatego nieustannie zmieniamy się na lepsze i szukamy wspólnie z naszymi Klientami rozwiązań, które będą nacechowane najlepszym na rynku stosunkiem ceny do jakości. Nasze produkty przyczyniają się do efektywnej i mierzalnej ochrony naszej planety poprzez właściwe gospodarowanie odzyskiem ciepła, zużyciem energii oraz regulacją komfortu.

Naszym ogromnym atutem jest bliski kontakt z Klientem oraz dynamiczne oraz niezwykle kreatywne zaplecze konstrukcyjno – badawcze, które pozwala na bardzo szybkie dostosowanie rozwiązań do zmieniających się standardów, trendów oraz kwestii bezpieczeństwa, które ewoluują wraz z rozwojem technologii. 

Współpracujemy z wieloma branżami przemysłowymi spełniając wymagania przemysłu chemicznego, farmaceutycznego,  sektora publicznej służby zdrowia, obronności kraju, ośrodkach edukacji równego stopnia, jednostkac badawczych oraz największych galeriach usługowych w Polsce.   

Ścisle współpracujemy z Instytutem Elektrotechniki w Gdańsku i Politechniką Wrocławską oraz wieloma innymi uczelniami, którym chętnie udostępniamy urządzenia, materiały oraz umożliwiamy naukę tworzenia algorytmów sterowania. 

Cyklicznie prowadzimy również szkolenia dla monterów, elektroników, automatyków oraz wszystkich tych którzy są zainteresowani obsługą naszych urządzeń oraz tworzeniem własnych algorytów sterowania.  

W odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów stworzyliśmy możliwość zamawiania naszych produktów on-line el-piast24h.com. Produkty zaprezentowane są w formie 3D. Można je obejrzeć z każdej strony. Do każdego produktu przyporządkowana jest również dokumentacja techniczna. 

Do dyspozycji naszych Klientów pozostaje również czat, ktry pozwala na kontakt w sytuacjach, kiedy linie działu zamówienia pozostają zajęte. Można z niego korzystać o każdej porze dnia i nocy. Gwarantujemy Klientom, że żadna wiaodmość nie pozostanie bez odpowiedzi. 

Dbamy o jakość naszych produktów oraz o jakoś pomocy technicznej oraz doradztwa przy doborze elementów automatyki. 

Sprawdź nas! 

 

ELP TOUCH 7%22 BLACK.spin?image=72&gif - O Firmie

Możesz nas znaleźć na facebooku oraz instagramie.  Do zobaczenia!