NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Nasza hurtowania dla Twojej wygody obsługuje :

  • Szybkie przelewy TPAY,
  • Płatność BLIK, 
  • Płatność kartą kredytową/debetową,
  • Przelew bankowy ( zamówienie realizowane dopiero po zaksiegowaniu środków)
  • Przelew split-payment,
  • Przelew odroczony – na podstawie współpracy z opiekunem handlowym. 

Obsługujemy:

  • Wysyłkę na adres wysyłki podany w zamówieniu opłaconą z góry,
  • Wysyłkę za pobraniem,
  • Odbiór osobisty ( ul. Krzywoustego 19, 56-400 Oleśnica).

INFORMACJE O ZAKUPACH

W zależności od specyfiki produktów, które są zamawiane koszty dostawy są szacowane i wyliczane podczas zamawiania produktów. W wyjątkowych przypadkach koszty wysyłki są renegocjowane. 

W zależności od tego czy towar znajduje się u nas na stanie magazynowym, czy też jest towarem na indywidualne zamówienie czas dostarczenia produktu się waha w określonych przez nas normach. Jeśli nie informujemy Klienta inaczej towar powinien być wysłany w ciągu 48h o momentu rozpoczęcia realizacji zamówienia.

Jeśli wybrane przez Ciebie produkty znajdują się na stronie i mają okreśone ceny, możesz je zamówić bez konsultacji z działem oferty@el-piast.com. Z uwagi na to że oferujemy głównie zestawy automatyki zamawianie poszczególnych produktów jak falowniki, siłowniki czy zawory, może odbywać się jedynie przy zakupie całych zestawów automatyki. Po otrzymaniu zamówienia jest ono przekazywane do realizacji o czym jesteś mailowo informowany. Nastepnie zamówienie jest kompletowane i skierowane do wysyłki. W przypadku zakupu z płatnością przelewem, jeśli ustalone wcześniej warunki nie mówią inaczej, wysyłka jest realizowana po wykonaniu przelewu. 

Faktura do zamówienia zostanei dostarczona drogą elektroniczną na adres mailowy użyty przy zakładaniu konta w sklepie el-piast24h.com.

W takich wypadkach bardzo prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy z działem zamówień oferty@el-piast.com, który oferuje pomoc w wybraniu odpowiedniego zestawu automatyki. 

INFORMACJE O PŁATNOŚCIACH

Zgodnie z regulacjami, zamównie, które przekracza 15 000 PLN netto musi przechodzi przez konto Split Payment, szczegóły są podane przy realizacji płatności.  

Lista Życzeń pozwala na magazynowanie towarów, które mogą nas w przyszłości zainteresować, bądź często d nich wracamy i powtarzają się w wielu zamówieniach. Ma to ułatwić Klientowi odnajdywanie ulubionych produktów. 

Przede wszystkim zalecamy porządne obejrzenie opakowania, w którym zostało dostarczone zamówienie – tak aby przypadku uszkodzenia w transporcie od razu zgłosić Kurierowi zaistniałą sytuację. Natomiast jeśli towar jest uszkodzony, prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Sklepu

Zamówienie może być anulowane jeśli nie rozpoczęła się jeszcze jego kompletacja. W przypadku zwrotu koszty wysyłki ponosi Kupujący.